Средно училище “Гео Милев” Варна

Училище с традиции в чуждоезиковото обучение

Най-активни читатели 2013/2014 година

Най-активни читатели - ученици от СОУ „Гео Милев” за учебната 2013/2014 година

1.    Най-четящ първи клас -  І „А”
 Най-активен читател Мирослав Ивайлов Петев - І А


2.    Най-четящ втори клас – ІІ „А”
Най-активни читатели с ежедневни/ежеседмични посещения:
ІІ А – Яница Чакърова, Андреан Гешев, Гергана Събева, Румяна Атанасова.
ІІ Б – Яница Щерева, Ира Чобанова, Дарена Ганева, Вяра Ангелова.
ІІ В – Леа Младенова / + дарение от 3 книги/, Виктория Аспарухова.
ІІ Г – Ина Илиева, Веселин Стоянов, Цвета Грудева.
ІІ Д – Жара Желева, Дария Хаджидемирова, Светослав Великов.
ІІ Е – Йолина Струнчева, Дарина Янева, Димитър Марков.
ІІ ж – Петър Петров, Михаил Марчев, Мартин Атанасов.
ІІ З – Радослав Гичев, Константин Хаджиденев, Калоян Кръстев.
ІІ И – Дарина Михалска, Дарина Николова, Виктор Ненчев.

3.  Най-четящ ІІІ клас – ІІІ Д
        Най-активни читатели с ежедневни/ежеседмични посещения:
ІІІ А – Александър Сотиров, Александър Димитров, Калоян Арабаджиев.
ІІІ Б – Анастасия Людмилова, Ванеса Малчева, Мира Тодорова, Ива Петрова.
ІІІ В – Максим Ивов, Мартин Михалев, Станислав Величков
ІІІ Г – Десислава Марчева, Александър Баев, Ивета Стефанова.
ІІІ Д – Елеонора Димитрова /+ дарение от 6 книги/, Михаил Величков.
ІІІ Е – Невян Демиров, Магдалена Петрова, Кристиян Байчев.

4.    Най-четящ ІV клас – ІV Д
Най-четящи ученици с редовни ежедневни или ежеседмични посещения:
ІV А – Полина Петева, Моника Делиева.
ІV Б – Магдалена Славова, Борис Тузлуков.
ІV В – Есин Хюсеин, Ванеса Игнатова.
ІV Г – Васил Василев, Искра Чернева, Калоян Панайотов.
ІV Д – Галена Кисимова, Десислава Зайкова, Десислава Любомирова.
ІV Е – Петя Колева, Илиян Илиев.

5.  Най-четящ V клас - V Б
Активни читатели:
V Б Саша Ботева, Ирина Новакова, Паула Павлова.
V В – Любослав Сталев, Ивет Паунова.

6.  Най-четящ VІ клас – VІ Д
Най-активни читатели по класове:
VІ Г – Микаела Дамянова Илиева / + дарение от 2 книги!/
VІ Д – Анна–Мария Димитрова, Радослав Славов, Ана-Мария Иванова.
7.  VІІ Б – Тодор Антонов
ІХ А – Божидар Петров
ІХ Б – Станислава Тонева.
Х А – Яница Тодорова, Яница Станчева.
ХІ А – Елена Михалева, Диян Стефанов
и други ученици.