Средно училище “Гео Милев” Варна

Училище с традиции в чуждоезиковото обучение

Наградени ученици

16.01.2019  |   Новини
             С  тържествен концерт  пред учителите продължи  и днес  отбелязването на 124 години от рождението на патрона на училището Гео Милев. Учениците представиха факти от живота  на поета, прочетоха   негови творби,  разказаха за творческите му търсения. 
             По повод патронния празник директорът на училището Албена Павлова награди  с грамоти   най-изявилите се през годината ученици, които  са се класирали на призови места в състезания, турнири и фестивали.
             Ето и списък на наградените ученици и областта, в която са постигнали високи резултати:

Снимки на наградените ученици ще намерите тук:

http://www.geomilev.info/gallery/nagradeni-uchenici

1.Никол Георгиева Петрова- II ”в” клас -Първа награда за вокални изпълнители
на детско-юношески фестивал  „Приказка  за теб”
2.Денислав Стефанов Димов -II ”в” клас - Второ място на математическото състезание
„Математика без граници”
3.Радослав Димитров Минков - II ”в” клас -Първо място на математическото състезание
„Математика без граници”
4.Ванеса Цанкова Цветкова -IV ”д” клас -Трето място на математическото състезание
„Математика без граници”
5.Ралица Николаева Везненкова -I „е” клас -Първо място на математическото състезание
„Иван Салабашев”
6.Йордан Стоянов Йорданов -II „а” клас -Първо място на коледното математическо състезание
7.Виктор Каменов Щерев – II „д” клас -Първо място и златен медал в множество математически състезания
8.Михаил Русев Русев - II „д”  клас -Първо място и златен медал в множество математически състезания
9.Габриела Радостинова Грозева -IV „г”   клас -Отличена с много първи награди в областта на музиката
10.Росен Илиянов Кунев -IV ”в” клас -Отличен с много международни и републикански награди по спортни танци
11.Димитър Пламенов Маринов - IX „а”  клас -Второ място на републиканско първенство по фехтовка
12.Лора Галинова Великова- V „е” клас -Отличена с множество златни медали на състезания по плуване
13.Валентина Любомирова Радева - VI „д” клас-Отличена с множество златни медали на състезания по плуване
14.Мира Мирославова Мирчева -V „д” клас -Отличена с множество златни медали на състезания по плуване
15.Ясен Юлианов Бонев -VI „г” клас-Отличен с множество златни медали на състезания по плуване
16.Виктория Иванова Генова -VI „г” клас -Отличена с множество награди състезания по футбол
17.Александра Пантелеева –IV”г” клас -Отличена с множество златни медали на турнири по джудо
18.Ева Златкова Дамянова- V „а” клас -Златен медал по лека атлетика
19.Георги Георгиев Димитров - IV „а” клас -Първо място – гол-майстор в първенства по футбол
20.Радостина Пламенова Василева -IV „а” клас -Златен медал на държавно първенство
по фигурно пързаляне – 2018 г.
21.Бояна Стефанова Стефанова - IV „а” клас -Първо място в състезанието по информационни технологии „Св. Николай Чудотворец”
22.Симеон Веселинов Братанов -VII „з” клас -За проявена активна гражданска позиция
23.Сабри Невзат Бекир -VII „з” клас -За проявена активна гражданска позиция
24.Мартин Марианов Петков - VII „з” клас -За проявена активна гражданска позиция