Средно училище “Гео Милев” Варна

Училище с традиции в чуждоезиковото обучение

Футболна надпревара

18.11.2019  |   Новини
     Даниел Иванов   от II“е“ клас  e състезател на МФК „Тича“, Георги Савов от същия клас  е състезател от „Възраждане.
     Двамата участваха в   първото издание на Детската футболна лига "Варна". Даниел заедно със своя тим „Тича“ спечели първото място.
     Надпреварата за таланти, родени 2011 и 2012 г., се организира съвместно от Зоналния съвет на БФС и Аматьорската мини футболна лига, като всички двубои от 8-те кръга се проведоха на терените на стадион "Спартак". Участие в турнира взеха пет отбора, които се срещнаха по два пъти помежду си.
    МФК „Тича“ завърши с пълен актив от 24 точки, след като спечели всичките си 8 двубоя. Най-скоро създадената варненска школа „Възраждане“ е на пето място.
    Всички състезатели  от отборите получиха медали, а за самите отбори бяха предвидени  купи,  и тренировъчни пособия.
    През пролетта ще се проведе  второто  издание на Детска лига "Варна“.